خدمات

دستگاه CNC

 

کاربرد دستگاه CNC

 

دستگاه سی ان سی در واقع یک کامپیوتر بسیار پیشرفته محسوب می شود. وظیفه ی این کامپیوتر ارسال برنامه جهت برش و حکاکی بر روی فلزات و غیر فلزات می باشد. تمام مراحل انجام کار و ابعاد نهایی قطعات از طریق کامپیوتر به دستگاه ارسال می شوند. به همین دلیل دستگاه برش سی ان سی در واقع مانند یک ربات عمل می کند که با برنامه ریزی کامل دستور العمل های شما را با اجرا می رساند. دستگاه برش سی ان سی بسیار پر مزیت بوده و کاربرد بسیاری دارد از جمله مزیت های این دستگاه ذخیره برنامه در حافظه کامپیوتر آن است. در این میان کار برای برنامه نویس بسیار راحت می شود و به راحتی کدها، برنامه ها و الزامات را می نویسد و ویرایش می کند. این برنامه نوشته شده نیازی به تکرار دوباره نخواهد داشت و به راحتی برای قسمت های مختلف قابل استفاده است.

 

 

مزیت های دستگاه سی ان سی

 

  • از جمله مزیت های این دستگاه این است که به سفارش مشتری تک فاز یا سه فاز می شود تا در هر محیط کارگاهی امکان کار با آن وجود داشته باشد پس به کار گاه داران چوب با تیراژ متوسط و تابلو سازان پیشنهاد می شود.
  • قابلیت ساخت حروف پلاستیکی، حروف الومینیومی را با دقت بسیار بالا خواهید داشت.
  • طراحی خوب این دستگاه و استفاده از قطعات بسیار با کیفیت باعث شده است تا دستگاه سی ان سی بسیار محبوب و مورد استقبال مشتریان قرار بگیرد.
  • از جمله مزیت های این دستگاه مجهز بودن به سیستم استپ موتور های قوی است و متناسب با سایز و وزن دستگاه می باشد.
  • قطعات این دستگاه به گونه ای است که به راحتی قابلیت جدا سازی دارد و حمل و نقل آن را آسان کرده است.
  • سطح میز کار بسیار خوش ساخت شده است و طراحی بی نظیری دارد تا برابر انواع آسیب ها در امان بماند.
  • از جمله مشکلات کارگاه داران نحوه تعویض روغن این مدل دستگاه ها است. اما دستگاه سی ان سی با داشتن قابلیت تعویض روغن به صورت اتوماتیک نسبت به بقیه مدل های آن برتر و پر استقبال تر است.

 

 

مشخصات دستگاه CNC  مدل RT1325CV

 

از جمله مشخصات این دستگاه محوطه کار این دستگاه است که به صورت تقریبی ۲۵۰۰ در ۱۳۰۰ میلی متر می باشد که به راحتی قابل تغییر است. سطح میز دستگاه بسیار استاندارد بوده و در ابعاد ۱۴۰۰ در ۳۰۰۰ میلی متر می باشد. از جمله کارایی بالایی دستگاه cnc  مدل   RT1325CV  به دلیل ظرافت بالای آن و دقت 0.025 تا ۰/۰۱میلی متر می باشد. جنس بدنه از استیل فریم و بدنه می باشد که بسیار با کیفیت و مقاوم می باشد.
 
 
 
 

انتخابگر پوسته