خدمات
روشنایی تابلو چلنیوم

روشنایی تابلو چلنیوم

تابلو های چلنیوم

اگر شما به دنبال اطلاعاتی درباره ی تابلوهای چلنیوم هستید و می خواهید از آن استفاده کنید و یا این که اصلا نمی دانید که این نوع دقیقا به چه معناست ، پس به شما پیشنهاد می کنم که حتما این مقاله را تا انتها دنبال کنید تا به نتایج خوبی در این باره برسید . اول از همه می خواهیم به توضیح درباره ی چلنیوم بپردازیم وبگوییم که به چه معناست ؟ در حقیقت تابلو چلنیوم از مدرن ترین و درخشان ترین نوع تابلوهای تبلیغاتی محسوب می شود ، که به اشکال گوناگونی وجود دارد ، مدل هایی مانند تابلو چلنیوم ساده ، ستاره ای ، طلایی ، کریستالی ، دوبل ، لترمکس و یا مدل های امروزی و پیشرفته ی دیگر که هروز اضافه می شود و تمام این مدل ها باه وسیله ی رول چلنیوم که جنس آلمینیومی دارد طراحی و اجرا می شود .

امروزه با پیشرفت تکنولوژی بیشتر افراد برای سردر و نام تبلیغاتی خود به دنبال بروز ترین مدل ها هستند که در این بین تابلوهای چلنیوم به خاطر زیبایی و درخشان بودن حرف اول را می زند و اکثرا برای تابلو سردر مغازه و فروشگاه از این نوع استفاده می کنند ، اما برخی از مکان های تجاری نیز برای خاص تر بودن از این روش یعنی استفاده از تابلوهای چلنیوم را انتخاب می کنند .اما در این بین باید حتما توجه کرد که از چه کارآگاه هایی برای این کار استفاده می کنید ، زیرا این کار باید ، دقیق و با ظرافت انجام گیرد ، در نتیجه مهم است که شما کار خود را به چه کسی می سپارید .

 روشنایی تابلو چلنیوم

شاید تا کنون برای شما این سوال پیش آمده باشد که روشنایی تابلوی چلنیوم چگونه است و از چه نوع لامپی برای این روشنایی استفاده می شود ؟ باید گفت که انسان ها از ابتدا که شروع به ساخت تابلوهای نوری کردن انواع و اقسام لامپ ها را اممتحان نمودند و هر بار سعی بیشتری برای پیشرفته تر شدن کردند ، در ابتدا از لامپ های نئون که نور بسیار زیاد و جذابی داشت استفاده کردند اما این نوع لامپ ها بسیار ترد و شکننده بودند و با کوچک ترین ضربه ای میشکستن و گازشان خالی می شدند ، البته ضرر های دیگری نیز شام این نوع بود ، مانند این که لامپ های نئون از ترانس های هسته ای با ولتاژ های بالا تغذیه می شدند ، در نتیجه به سراغ لامپ های LED رفتند اما این نوع لامپ های روشنایی کامل نبودند تا زمانی که شرکت های چینی لامپ های شگفت انگیز SMD که شاخه ای کامل شده از LED بودند را به وجود آوردند که منبع تغذیه ی روشنایی تابلو چلنیوم با SMD ها ترانس های 12 ولت است که مصرف آن ها بسیار کم می باشد و به همین خاطر اگر به درستی تقسیم آمپر و سیم کشی بشود دیگر مشکلی مانند حرارت و اتصالی و سوختن نیز نخواهد داشت و شما می توانید از روشنایی خوب و بدون خراب شدن تابلوی چلنیوم خود لذت ببرید .

تابلو چلنیوم خوب را از کجا تهیه کنیم ؟

حال که اطلاعات خوبی درباره ی تابلوهای چلنیوم کسب نمودیم باید بگویم که این نوع تابلو ها را اگر می خواهید به صورت حرفه ای ، و با دقیق ترین و ظریف ترین نوع نوشته و زیبا ترین طراحی و رنگ ها تهیه کنید که جنس تمام مواد به کار رفته در آن نیز کیفیت بالایی داشته باشد و همچنین به گونه ای تابلو را بسازند که به خوبی نوار اسفنجی گردگیر را طراحی کنند که مانع از عبور گرد و غبار به درون تابلو شود ، و تمام راه ها برای روشنایی بیشتر و زیباتر تابلو چلنیوم با کیفیت و جذاب را انجام دهد .

به همین منظور ما به شما Aluone  را پیشنهاد می دهیم تا بتوانید بهترین تابلوهای چلنیوم را در این شرکت ببینید و زیباترین و با کیفیت ترین تابلوها را برای بهتر دیده شدن سفارش دهید .

این شرکت می تواند بدون محدودیت برش ، اشکال هندسی زیبا را با ظرافت و دقت بالا دربیاورد و همچنین از مواد سیلیکونی مقاوم ، رنگ بندی زیبا ، زاویه تابش مناسب بدون افت نور ، شکت نور زیبا و دلنشین ، مواد مقاوم در برابر سرما و گرما ، انعطاف پذیری بالا بهره گیرد . البته باید گفت که این شرکت معتبر گارانتی نیز برای محصولات سفارشی و ششگفت انگیز خود دارد و این گونه خیال شما عزیزان کاملا از بابت خریدتان راحت است .

با آلووان بروز تر شوید .

 

مطلب قبلی قطعات تابلو چلنیوم

انتخابگر پوسته